Domyślny

Aesthetic Dent wspiera muzyczne talenty

Zapraszamy wszystkich naszych Pacjentów, Sympatyków i Partnerów do udziału w pięknym wydarzeniu. Nasza Klinika od lat dokłada starań, aby wspierać ciekawe inicjatywy.

Tym razem wraz z Rotary Club Szczecin Center oraz Stowarzyszeniem SZTUKaTAK!, zapraszamy na wyjątkowy Koncert Charytatywny "Bo dobro zawsze w sercu gra". Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie wesprze dzieci uzdolnionych muzycznie.

 

Aesthetic Dent jest jednym ze sponsorów wydarzenia, a teraz także i Ty, poprzez kupno biletu możesz nie tylko dobrze spędzić wieczór, ale i pośrednio stać się odkrywcą młodych, muzycznych talentów.

 

Kiedy: 17.09.2015 o godzinie 19.00

Gdzie: Stara Rzeźnia na Łasztowni

Jak: bilety dostępne on line na stronie http://bilety.fm/pl/muzyka/1036-bilety-na-koncert-charytatywny-soyka-trio-17-wrzesnia-2015-o-19-00-w-starej-rzezni-na-lasztowni.html

Trio Soyka - koncert

Badania

Zespół Aesthetic Dent pod kierownictwem Dr hab. n. med. Katarzyny Sporniak-Tutak bierze udział w wieloośrodkowym programie badawczym skupiającym najbardziej prestiżowe ośrodki naukowe w Szwajcarii, Austrii, USA i Hiszpanii.

 

Aesthetic Dent jest obecnie jedynym ośrodkiem w Polsce prowadzącym badania na tak szeroką skalę w zakresie krótkich implantów. Celem badania jest długofalowa (5,5 roku) ocena funkcjonowania tzw krótkich implantów w trudnych warunkach kostnych. Dzięki zmianie technologii wytwarzania implantów mających na celu zwiększenie powierzchni kontaktu implantu z kością, badamy w naszym gabinecie skuteczność leczenia krótkimi implantami w porównaniu z implantami o standardowych wymiarach.

 

Na podstawie wstępnych rezultatów, spodziewamy się wielu pozytywnych efektów leczenia. Do nich należą: ograniczenie konieczności wykonywania tomografii komputerowej, zmniejszenie napromieniania, ograniczenie i zmniejszenie wykonywania zaawansowanych zabiegów okołoimplantacyjnych takich jak przeszczepy kości czy zabiegi odbudowy kości. Znacznie ulega skróceniu czas leczenia i kosztów z nim związanych. Można je także bezpieczniej stosować u pacjentów obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi, które utrudniałyby przebieg zabiegów operacyjnych i gojenia.

 

więcej »